Cariere

Centrul Multifuncțional de Documente “Emigrare.md” anunță angajarea în funcție a unui jurisconsult
14.03.2024 | JURIDICE MOLDOVA

Fiind alături de ei poți beneficia de:

  1. Salariul competitiv
  2. Oficiul în centrul orașului: mun. Chișinău, str. Grigore Ureche, 14
  3. Călătorii cu toată echipa, din contul companiei
  4. Cadouri de sărbători, inclusiv pentru copii și evenimente corporative
  5. Bibliotecă corporativă
  6. Dezvoltarea profesională continuă

Grafic de muncă stabil : Luni – vineri, în intervalul orelor 09:00 – 18:00.

Responsabilități:
  1. Elaborarea și implementarea politicilor interne ale companiei în conformitate cu reglementările legale și comerciale
  2. Organizarea și gestionarea documentelor și înregistrărilor juridice ale companiei, inclusiv actele constitutive, contractele, licențele și alte documente relevante
  3. Redactarea, revizuirea și negocierea contractelor comerciale și documentelor legale relevante
  4. Asigurarea că activitățile și practicile companiei sunt conforme cu legislația în vigoare, inclusiv reglementările corporative, fiscale, de protecție a consumatorilor și de mediu
  5. Oferirea de consultanță și asistență juridică în diverse aspecte ale dreptului corporativ

Te învităm să aplici pentru această funcție dacă:

  1. Ai studii superioare finalizate în domeniul juridic
  2. Cunoști limba română și limba rusă, fluent
  3. Ai experiență în domeniu minim 3 ani
  4. Ești dornic să înveți lucruri noi și primești plăcere de a lucra în echipă
“Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant la adresa elecronică emigrare.hr@gmail.com și te vom contacta pentru a te cunoaște mai bine.”

Mai multe detalii poți afla la telefon +373 780281041

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Important: Descurajăm publicarea de comentarii defăimatoare.